Jak samemu stworzyc model pociagu

Jak samemu stworzyc model pociagu

Często wideo model pociągu zostaje zastrzelony z zamiarem popisywania układ lub konkretny element dekoracji. Jest jeszcze jeden powód, dla którego film model pociągu są kręcone jednak i to instruować innych hobbystów, w jaki sposób osiągnąć konkretny efekt z scenerii, czyli jak zbudować tunel, który ma niewidzialną dostęp do okazjonalnego wykolejenia lub dowolną liczbę innych ” jak „tematy. Niektóre z nich są filmy są dobrze zrobione, inne nie. Oto kilka wskazówek, aby zapewnić twoje nie są w tej ostatniej kategorii.

Pierwszy i prawdopodobnie najważniejsza wskazówka jest zakup wysokiej jakości statywu i używać go za każdym razem. filmy przenośne powinny być pozostawione urodzinach swojego wnuka. Nie chcesz obserwator być oderwany od przedmiotu wideo przez drżącym prezentacji. Statyw będzie upewnić się, że Twój film jest stabilny, ale powinna również zapewnić, że obraz jest pozioma. Spójrz przez wizjer szukać linii, które są równoległe do podłogi, aby wyeliminować inny rozproszenia.

Oświetlenie jest kolejnym kluczem do dobrego filmu. Upewnij się, że obiekt jest dobrze oświetlone światłem naturalnym lub sztucznym powiększanie ust gdynia światłem, które jest prawidłowa temperatura barwowa symulować naturalne światło. światła, które są zamontowane na kamery wideo są często zbyt ostre, ale może być odpowiednia dla bliska pracy. Ponownie, podgląd przez wizjer przed rozpoczęciem, aby zapewnić prawidłowe poziomy światła i brak zmiany koloru.

Chyba że jesteś utalentowanym mówcą, który może wosk wymowny off mankietu, trzeba mieć skrypt i praktyka, praktyka, praktyka, aby twoje instrukcje brzmią naturalnie. Nie wystarczy czytać ze skryptu lub, co gorsza, starają się „skrzydła to” niezależnie od tego, jak dobrze znasz swój temat.
http://andremed.com.pl/kardiolog/
– autor artykułu