Jak dbac o modele

Jak dbac o modele

Krok 4: Bezpieczne knot do formy.

Krok 5: Gdy wosk się rozpuści, zdjąć z ognia. Pachnący olej i kolor należy dodać na tym etapie. Kolor, dodać niewielką ilość na raz aż do osiągnięcia pożądanego odcienia. Tuż przed wylaniem dodać olejek zapachowy, aby zapobiec utracie perfum ze względu na ciepło.

Krok 6: Ostrożnie wlać stopiony wosk do formy ..na stronie więcej informacji

Krok 7: Pozostawić do całkowitego utwardzenia świeca przed wyjęciem z formy.

Jest tak wiele różnych możliwości, które zaprojektowanie idealnego świeca jest zbiorem nieskończonych możliwości. Jest bardzo możliwe wykorzystanie ciekłego lateksu, aby tworzyć własne formy świecy. Korzystanie z kartonu jako posiadacz pomoże utrzymać lateksu formy sturdy wystarczająco dużo wlać płynny wosk do formy.

Wytnij otwór w kawałku tektury, która pozwoli forma siedzieć w nim. Formy lateksowe powinny mieć wargi Około – 1 cal wokół nich. Warga usiądzie na wierzchu tektury mocowania formy. Zabezpieczyć formy w tektury wycięty z kołkami, jeśli konieczne, ponieważ ciężar gorącym woskiem czasami wystarczy pociągnąć za pomocą lateksu, w związku z gorącego wosku wszędzie. Mówię z doświadczenia.

Dwie formy kawałek plastiku są czasami używane, ale zostawić szew wokół każdej świecy, które muszą być czyszczone off przed sprzedażą.

Formy silikonowe są przybywających na rynek i stworzyć piękne świece, które mogą mieć masy szczegółowo w razie potrzeby. Mogą być jednoczęściowy lub dwuczęściowy w budownictwie. Jeden kawałek formy wymagają podtrzymania formy wsparcia

Budowanie biznesu świeca domowy może być lukratywnym przedsięwzięciem. Wiele podobnych zakładów, które rozpoczęły się na stole w kuchni i hodować. Kup zestaw, który posiada kompleksowe instrukcje i materiały eksploatacyjne, aby umożliwić Ci rozpocząć na prawej nogi. Gdy masz pewność, że opanowali sztukę świecy co może planujesz zakup swoich dostaw luzem i zapewnić masz dochodowy biznes.Wyobraźnia i innowacje mogą domowy świece wielki biznes.

Stan Alderson posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie sztuki i rzemiosła. Odwiedź naszą Candle Making zestawów i materiałów eksploatacyjnych stronę internetową i zapisać się do newslettera i otrzymywać darmowe porady i artykuły rzemiosła.

– autor artykułu