Ktore modele latwo uszkodzic

Ktore modele latwo uszkodzic

Kiedy pierwszy podręczny w hobby model pociągu, Twój może być pierwszy instynkt zastąpić wszystko, co zaczyna dając żadnych kłopotów. A w niektórych przypadkach może to być dobry sposób, aby stopniowo ulepszać swój sprzęt. Jak zdobyć zaufanie i wiedzę, lepsze silniki, transformatory bardziej wszechstronne i wyższe utworów jakości można uzyskać lepszą wydajność i zwiększyć przyjemność w hobby.https://motoperfekt.pl/ Ale w końcu, gdy masz najlepszy sprzęt można sobie pozwolić, model naprawy pociąg może utrzymać swoje uzbrojenie pracy wszelkich starań i zaoszczędzić pieniądze na części zamienne. Oto kilka typowych problemów i proste naprawy, które można zrobić samemu.

Jednym z najczęstszych i najbardziej frustrujących problemów wszystko wykolejenia. Jeśli pociąg wykolejenie, spróbuj wykonać następujące czynności, aby sprawdzić, czy można to naprawić samemu. Po pierwsze, należy sprawdzić ścieżkę dla nagromadzonego brudu, śmieci, albo bity scenerii, które mogły złapali i zakłócać drodze pociąg biegnie. Spróbuj wyczyścić utwory z alkoholem lub odpowiednim rozpuszczalnikiem do metalu kolejowego i wacikiem i wyciągając żadnych włókien bezpańskich z pęsety. Sprawdź ścieżkę, aby upewnić się, że jest całkowicie bezpieczna. Nawet najmniejsza ilość ruchu może wykoleić pociąg.

Użyj proces eliminacji, biorąc jeden samochód na raz, aby sprawdzić, czy jeden samochód w szczególności powoduje pociąg wykoleić. Jeśli można wyizolować który samochód jest, spróbuj sprawdzić, aby upewnić się, że koła obracają się swobodnie i czyszczenia kół z rozpuszczalnikiem lub alkoholem. Upewnij się, że łączniki nie są zbyt niskie, może dotykając utwór. W przypadku wykolejenia występuje w szczególności zaś lub gatunku, tor może być konieczne dostosowanie do mniej skrajnym. Jeśli derails pociągu na od razu, zastępując że odcinek toru czasami pomaga.

Wreszcie, należy sprawdzić, aby mieć pewność ciężar swoich samochodów jest kompatybilne. Ciężki samochód / mix samochód światło może być receptą na wykolejenia. I spróbuj smarowania łączników z grafitu zamiast oleju, aby zapewnić, że przemieszcza się płynnie. W rzeczywistości, dobra konserwacji, takie jak czyszczenie i oliwienie kół, tor i silnik może zapobiec konieczności naprawy modelu kolejowego. Pamiętaj, aby używać oleju jakości, wykonane przez jednego modelu kolei jeśli to możliwe, nie pamiętam do nadmiernego smarowania silnika. Olej nagromadzenie może gromadzić się kurz i brud i za dużo oleju można moczyć w izolacji i przewodów, i zmniejszyć wydajność z upływem czasu.

https://www.printexpress.pl
– autor artykułu