Modelarstwo kiedys i dzis

Jako artysta szkła nowością na rynku hurtowym, jeden z moich pierwszych zadań było zbadanie hurtowych targach.

Po samotne godziny uboju na stronach internetowych, będę popijać wino i recytują mantry z Deepak Chopra: „Nie ma błędne decyzje Gdziekolwiek jesteś dokładnie tam, gdzie jest Wszechświat chce cię teraz.”.

healthandfitness.pl – trener osobisty

Miało to na celu złagodzić głęboki niepokój, nad którymi Targi wybrać i gdzie ja dostać pieniądze na opłaty za stoisko.

Następnie Wszechświat powiedział: „Zapisz się na Rynku Philadelphia Kupującego programu Visiting Artystów Rzemiosła Ameryki w Pensylwanii Convention Center, June 21-23, 2006.” Rosen Grupa prowadzi ten program podczas zwykłej targach, aby pomóc nowi artyści poznają tajniki handlu hurtowym i przypuszczalnie do inkubacji nową generację artystów na rynku juried pokazy kupującego.

I wahał się, gryzł, zarezerwowany pokój w hotelu, i poradził sobie kilka razy, aby „prawdziwe” i anulować całość.

Potem wsiadł do samochodu z moim 78-letnia matka i jej laska. Jak wyciągnąć z zadrzewionej podjazd, matka zapytała, czy ja już nie wiem wystarczająco dużo o sprzedaży hurtowej. „Robiłem wiele badań,” powiedziałem. „Ale to powinno wypełnić luki”.

Chopra miał rację Wszechświat chce mnie do wzięcia udziału w Programie Artystów odwiedzić, ale byłem w błędzie o szczelinach. Co Dowiedziałem Nieprawidłowo zapełnione luk, ale przepaści. Te prezentacje właścicieli galerii, sprzedaży hurtowej artystów i własnych pracowników Grupy Rosena były bezcenne. Ponieważ zastosowanie wiedzy otrzymałem, zrobiłem wystarczająco sprzedaży zapłacić za podróż i nie tylko.

Elastyczność, język i oświadczeniem Artysty

Maven Craft-marketing Bruce Baker i właściciel galerii Nancy http://www.safetech.net.pl/produkty-kategoria/stacja-kalibracyjna/ Marcoe obaj członkowie wydziału Sztuki Business Institute, otwarty program podkreślając, że artyści muszą być zwinny i elastyczny w biznesie.
na stronie więcej informacji
– autor artykułu