Modelarstwo a wiek

Modelarstwo a wiek To kiedy używasz oprzeć. W zależności od tego, czy farbowanie lub malowanie, znowu, istnieje kilka możliwości, aby to zrobić.

Do kąpieli farbowania, będziesz potrzebować oprzeć która będzie stanąć do zanurzenia w wodzie przez dłuższy czas, jak w batiku. Można kupić specjalne • odporny batik detektyw sopot od tych samych dostawców, którzy sprzedają barwników.odnawianie drzwi Jeśli wybierasz się do malowania, można użyć płyn oprzeć takie jak zmywalnego kleju szkolnego lub pastę mąki (mąki kukurydzianej i wody zmieszanej do gęstej płynnej konsystencji). Po wyschnięciu, te stawia opór zachowa farby z wsiąka w tkaninę. Farby wodniste mogą krwawić trochę pod cienką warstwą oprzeć. Nie zawsze jest to złe, być może podoba mi się efekt. Inne pomysły na ochronnymi obejmują taśmy maskującej i cięcia własne wzory z papieru lub papieru woskowego zamrażarki. Nie są one zwykle do ponownego użytku.

Dzięki personalizacji własną tkaninę, można dostać się do korzystania kolory i motywy, które chcesz. To nie jest trudne do zrobienia, a ty też rozciągając swoje twórcze i artystyczne mięśnie. I można założyć, że nikt inny nigdy nie będzie taki sam niosąc torbę same.

– autor artykułu