Modelarstwo zapalczane – na czym polega

Modelarstwo zapalczane - na czym polega

Poproszono, aby nie rozmawiać z wystawiających artystów, zwłaszcza jeśli były jakieś nabywcy w swoich kabinach. Byliśmy również zabrania się robienia zdjęć lub notatek – aby chronić artystów od „złodziei Design”, która najwyraźniej pochodzą z tak odległych jak Chiny ukraść świeże pomysły.

Wystawiania artystów oglądaliśmy spektakl nas 15 Visiting Artists spaceruje po wyspach. To sprawiło, że nieco skrępowany. Ale wspaniale, trasa obejmuje przystanki w kabinach artystów na sesje QA, które pomogły nam poczucie przynależności.

Nic dziwnego, że kupujący wyglądają trochę jak artystów, a często trzeba spojrzeć na plakietek odróżnić.

W swoim warsztacie „Galerie jako partnerów”, Judie Raiford zauważyć, że wielu właścicieli galerii rzeczywiście to byli artyści w pełnym wymiarze godzin. Raiford sama jest artystką, a właściciel Raiford Gallery w Roswell w stanie Georgia. Jako zwycięzca niszy Top 100 detalistów Craft amerykańskiej Raiford wzywa wykonawców do przyspieszenia do płyty z bardzo profesjonalnych praktyk biznesowych w celu stworzenia skutecznych partnerstw z ich galerii-posiadania braci.

Artyści, w międzyczasie, pochodzą z różnych środowisk, w tym stomatologii, pisania i pracy produkcyjnej dla garncarzy i innych artystów. Jedna kobieta z Nowego Jorku robił przejście od dziennikarstwa do sprzedaży misternie zroszony bransoletki. Ona dzielnie wyświetlany jej beadwork na mini krytyki Wendy Rosen, założyciel Grupy Rosen i autor Crafting jako firma.

Rosen złożył energiczną karierę demokratyzacji drobnym rynek statki – i nie bez krytyki. Ona powiązano zabrudzenia świątynię drobnego rzemiosła z ignoble suku w skromnej merchandisingu. Ale Rosen zabija Highborn krytyków mieczem egalitaryzmu gospodarczego. Ona daje artystom bez funduszy powierniczych szansę walki. Jej prezentacja była gem opakowaniach.

producent aktówek
– autor artykułu