Star Wars – modele do zlozenia

Star Wars - modele do zlozenia

LEGO jest duńskim marki zabawki elementów, które mogą być stosowane do montażu modele o różnej złożoności. Tuż przed nowym tysiącleciu, Star Wars pojawił się jako pierwszego licencjonowanego produktu (Spider-Man, Harry Potter, Batman, Indiana Jones, a kilka innych zostało wprowadzone później) i od tego czasu, modele budynków ze wszystkich filmów, które miały swoją premierę.https://siegajpozdrowie.pl/biolevox-ha.html W ostatnich zbiorów czasu opiera się na obrazie Clone Wars i serialu mają również dołączył do serii. Te zestawy przede wszystkim przedstawiają ważne pojazdów, takich jak dart Vadera TIE Fighter, a niektóre sceny z filmów, takich jak bitwy o Endor.

Wielu wielbicieli serii LEGO dokonały Home made zestawy do Wszechświata z oryginalnych części. Tylko jeden z wielu sposobów, aby bawić się z tych wielkich zestawów jakości.

Po sukcesie zestawów budowlanych, LEGO Star Wars Komputer Gra została wydana w 2005 roku gra została oparta na modelach LEGO, przedstawiających postacie takich jak Anakin Skywalker i Mace Windu w filmach prequel.

Później sequel był także, tym razem opartą http://mk-global.com.pl na oryginalnej trylogii (odcinki IV, V i VI). Jest on przedstawiony w podobnym formacie, chociaż nowe funkcje przedstawiane są w większym stopniu korzystać z unikalnej interaktywności LEGO. Zestawienie tych dwóch pierwszych gier komputerowych o nazwie LEGO Star Wars: The Complete Saga została ogłoszona na Celebration IV. Włączenie wszystkich filmów, gry wideo został udostępniony na każdej następnej generacji konsol, a także Nintendo DS.

Obecna licencja LEGO Star Wars z Uważa się, że zostały odnowione, aby uruchomić aż do roku 2011. Mam nadzieję, że fani mogą cieszyć się znacznie więcej Lego i Gwiezdne Wojny napędzanych zabawy w przyszłości!

Dodatkowe informacje na temat Star Wars LEGO Zabawki tutaj.

– autor artykułu